Як прикрашають Харків до закінчення карантину (фото, відео)

Поки більшість харків’ян сидять вдома, центр Харкова готують до закінчення карантину: прибирають, упорядковують і висаджують яскраві клумби.

Цілі поля тюльпанів традиційно з’явилися в саду Шевченка.

Біля пам’ятника Великому Кобзарю також завершують висаджувати клумби.

Як повідомила начальник виробничої дільниці СКП «Харківзеленбуд» Юлія Захарченко, в саду Шевченка комунальники планують висадити 11 клумб площею понад 2,5 тис. кв. м. Всього тут буде посаджено понад 200 тис. квітів. Одночасно з висадкою квітів в зоні відпочинку триває посадка нових дерев.

Вже на повну працює центральний фонтан в саду Шевченка.

Парк імені Горького також готують до прийому харків’ян і гостей міста: тут ідеальні газони і клумби, скрізь панує порядок, і цвітуть магнолії.

Також висадка клумб почалася на Меморіалі Слави. За словами ландшафтного дизайнера СКП «Харківзеленбуд» Олесі Гуцель, вхід на меморіальний комплекс і головну алею прикрасять яскраво-рожевими петуніями.

«У центрі комплексу розташовані три клумби, застелені газоном, на яких є так звані «маки», а посередині слово «Пам’ятаємо». Слово «Пам’ятаємо» ми засадимо ірезиною, а «маки» по периметру обсадимо коричневою альтернантерою, пелюстки заповняться червоною петунією. Середину клумби ми прикрасимо декоративним каменем», – розповіла дизайнер підприємства.

До Дня Перемоги і закінчення карантину тут буде справжня краса.