У Харківському зоопарку народилося верблюденя (відео)

Малюкові всього 10 днів від народження. З’явився він на світ у родині самки Шакіри і самця Саші, які приїхали до Харківського зоопарку з Астрахані в грудні 2011 року.

«Пологи пройшли легко і швидко. Малюк народився здоровим і вже через кілька годин слідував за мамою. Шакіра – дуже турботлива мама. Вона ні на хвилину не випускає малюка з поля зору. Коли верблюденя лежить, Шакіра підходить і змушує його встати і йти за нею – так спрацьовують інстинкти. З новим членом сім’ї відразу прийшли знайомитися старший брат – дворічний верблюд Боня і сусід гуанако. До молодшого брата Боня поставився з інтересом, але без ревнощів, спокійно», – розповіла прес-секретар зоопарку Жанна Сивуха.

Вага малюка при народженні склала 38 кг, зріст – 90 см. Молочне вигодовування триватиме до 6-18 місяців. Приблизно з двомісячного віку малюк почне “цікавитися” іншими кормами, які поступово будуть введені в його раціон: трава, сіно, висівки, морква, буряк.

Що стосується горбиків, то поки у малюка є тільки зачатки горбів без внутрішнього жиру. Але пройде кілька місяців, і горбики приймуть вертикальне положення. 

За характером малюк рухливий, активний і допитливий. Спостерігаючи за ним, зоологи вирішили з кличкою не зволікати і назвали верблюденя Семеном Олександровичем. Вони впевнені, що ця кличка йому дуже пасує і обов’язково принесе щастя.