Міжнародний туристичний форум у травні

22-24 травня 2020 року в Харкові відбудеться вже традиційний Міжнародний туристичний форум. Наступного року він буде проходити в нашому місті вже в 12-й раз.

Зазначимо, що в XI турфорумі «Харків: партнерство в туризмі» в травні 2019 року взяли участь 54 делегації, в тому числі 35 іноземних з 20 країн світу. Серед почесних гостей були представники Всесвітньої федерації туристичних міст (World Tourism Cities Federation), в яку входять 50 мегаполісів і туристичних центрів світу, і Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО) – міжнародної організації ООН у галузі туризму.

За словами першого заступника харківського міського голови Ігоря Терехова, минулого року Харків відвідали 1 млн. 200 тис. зарубіжних туристів і 5 млн. жителів України. Це хороший показник, але мета міста – залучити ще більше гостей. «У нас немає історичних пам’яток, які б залучали мільйони туристів, але міська влада на чолі з мером працює над тим, щоб створювати нові туристичні місця. Для цього ми свого часу реалізували проект, яким може пишатися Україна, – парк імені Горького. Сьогодні в парк приїжджають жителі різних регіонів країни. Зараз займаємося реконструкцією зоопарку. Таких, яким він має стати, – одиниці в Європі. У Харкова великий потенціал, який ми розвиваємо. Нам ще є над чим працювати, тому ми проводимо щорічний туристичний форум», – підкреслив Ігор Терехов.