Санаторій “Роща”: незабутній відпочинок

На вулиці спека і плюс 30 в тіні, всім хочеться прохолоди і комфорту.  Є таке місце під Харковом: санаторій “Роща”, де комфортно і затишно в будь-яку пору року.  Сюди не обов’язково їхати на лікування, а можна просто прекрасно провести вихідні.  20 грн за вхід – і вся витончено упорядкована територія санаторію, розташованого біля великого чистого ставку, у вашому розпорядженні.

Кажуть, головний лікар санаторію ще той вигадник.  Йому вдалося перетворити пересічний радянський санаторій для “сердечників” на затишне, комфортне і оригінально упорядковане місце з усіма зручностями.  Тут є і лікування опорно-рухового апарату та серцево-судинних захворювань, і реабілітація після інфаркту й інсульту, і номери класу люкс, і смачне триразове харчування, і тепленький басейн, і вечірні розваги в Будинку культури, і літні дискотеки.

Великою перевагою санаторію є його розташування.  Він знаходиться всього в 15 км їзди від Харкова в сел.  Пісочин і розташований на березі великого ставка.  Тут, немов на море, є своя набережна з арками, різьбленими лавками і альтанками у води.  Кілька років тому біля ставка обладнали пляж з піщаним входом у воду, а поруч – безліч лавок-гойдалок і лежаків під навісами.  Передбачені також роздягальні і туалет.  Всі ці зручності для відпочиваючих і відвідувачів санаторію – абсолютно безкоштовні.

Але головною родзинкою “Рощі” є її незвичайна територія.  Тут, в тіні дубів, кленів і туй, можна побачити пам’ятки з усього світу.

Наприклад, бювет з лікувальною водою зроблений у формі єгипетської піраміди, вхід до якої охороняють мармурові леви.  Поруч – розташована невелика копія Ейфелевої вежі, трохи далі – алея скульптур грецьких богів, а біля набережної – восьминіг і сонячний годинник.


Навіть лавочки не стоять тут просто так, а виконують просвітницьку місію: на кожній з них розміщено висловлювання древніх філософів.

Віддали шану в санаторії і видатним медикам: тут є ціла алея їх бюстів, навпроти яких розташовані комфортні лавочки-гойдалки.

Тут можна провести тиждень, і вам не буде ні хвилини нудно.  В “Рощі” можна підлікуватися, відпочити, заспокоїтися, зібратися з думками і надихнутися на нові звершення.

“Роща” – як окрема планета, не схожа на все інше.  У неї є свій шарм, стиль і аромат, тому що тут запаморочливо чисте повітря.

Ще думаєте, куди відправитися на вихідні?  Звичайно, в “Рощу”!