Як у Харкові святкуватимуть Новий рік

Нещодавно мерія оприлюднила план основних заходів у Харкові зі святкування Нового 2020 року та різдвяних свят.

19 грудня – в День святого Миколая – на головній площі міста о 17:00 відбудеться урочисте відкриття головної ялинки Харкова. Також мешканців і гостей Першої столиці запрошують на площу Свободи 31 грудня для зустрічі Нового року. Святкова програма триватиме тут з 23:00 до 3:00 1 січня.

Відкриття ялинки у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького заплановане на 25 грудня – католицьке Різдво. А в новорічну ніч гостей парку чекає розважальна програма «Зустріч Нового року 2020», яка розпочнеться о 12:00 31 грудня і триватиме до 4:00 ранку. Також для жителів і гостей Харкова підготували інші заходи з нагоди святкування Дня святого Миколая, Нового року, Різдва Христового, дитячі розважальні програми на час зимових канікул.

З 23 до 30 грудня у Харківському палаці спорту пройде серія новорічних вистав для школярів.

Крім того, у Харківському муніципальному культурному центрі, палацах дитячої та юнацької творчості, школах мистецтв, бібліотеках пройдуть дитячі свята, конкурси, виставки, театральні виступи. Також протягом місяця проводитимуться спортивні змагання з хокею, вільної боротьби, бадмінтону тощо.

  З повним планом заходів можна ознайомитися тут.

А тим часом центр Харкова прикрашають до Нового року. Родзинкою цього року стало «зоряне небо» на вулицях Сумській і Пушкінській.