Котячий будинок з плюшками на Гуданова

Харків – унікальне креативне місто, і це видно в усьому. Коли ти живеш у постійному стресі і цейтноті, дуже важливо вміти зупинитися і розслабитися. Саме таке місце сили і заземлення є на вулиці Гуданова – кав’ярня «Киці та кава».

За словами адміністратора закладу Анастасії, у них живе 16 кішечок жіночої статі. Головні правила кав’ярні: кішечок не годувати, фотографувати без спалаху і брати на ручки з обопільної згоди.

Також у цьому затишному місці зібрана ціла бібліотека, де можна безкоштовно взяти почитати книжечку на місяць, залишивши свій номер телефону.

За словами Анастасії, кав’ярня, орієнтована на чай-каву і десерти. Тут не можна повноцінно поїсти, проте можна релакснути і відпочити за чашкою кави, книжкою і котом поруч.

За словами відвідувачки Юлії, вона сюди приходить дуже часто протягом останніх двох місяців, коли перебуває в постійних переїздах і не може собі дозволити завести кота. «Уперше, коли я сюди прийшла, мені дуже сподобалася атмосфера і енергетика, усі привітні, і, звичайно, приємно гладити котиків. Якщо поганий настрій, приходиш у кав’ярню, і відразу з’являється посмішка на обличчі», – говорить вона.

Нещодавно закладу виповнилося три роки, але він, як і раніше, залишається унікальним у півторамільйонному місті. Знаходиться біля метро «Пушкінська» на вулиці Гуданова, 4/10. Серед відвідувачів кав’ярні як жінки, так і чоловіки, особливо це місце користується попитом у закоханих пар. У будні працює з 9.00 до 21.00, у вихідні з 11.00 до 21.00.