Харківська філармонія радує жінок напередодні 8 Березня

5 березня в органному залі Харківської обласної філармонії відбувся Великий святковий концерт-привітання «Любим жінкам», де виступили провідні солісти та колективи філармонії.

Зокрема, з наступаючим 8 Березня харків’янок привітали своїми виступами заслужені артисти України та народна артистка України Ніна Шестакова. Вона виконала пісню Алли Пугачової «Любовь, похожая на сон» та інші твори.

Всі виступи артистів, так чи інакше, були пов’язані з темою кохання, весни і жінок. Багато хто зривали овації і крики «Браво». Без сумніву, жінки концертом залишилися задоволені.

Але це не єдиний концерт в обласній філармонії, присвячений святу. 6 березня симфонічний оркестр Харківської філармонії під керівництвом диригента Юрія Янко виконає твори Моцарта, Верді, Легара та інших відомих композиторів. 7 березня відбудеться Святкове симфонічне Янко-шоу, а 8 березня – концерт в органному залі «Музика при свічках».

Відзначимо, що після реконструкції Харківська обласна філармонія не поступається в красі і дизайні Віденській. А нещодавно головний диригент-директор Харківської філармонії, заслужений діяч мистецтв України Юрій Янко отримав звання почесного громадянина Харківської області.