Харків представив свій туристичний потенціал чехам

Делегація Харківської міської ради взяла учать у щорічній міжнародній виставці «GO – REGIONTOUR», яка пройшла 16-19 січня у місті Брно (Чеська Республіка).

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва міськради, це один з найбільших туристичних заходів у Центральній і Східній Європі, на якому представлено туристичний потенціал регіонів Чеської Республіки, європейських країн та міст-побратимів Брно.

У виставці взяли участь понад 800 компаній з 24-х країн світу. Були представлені міжнародні туристичні організації, туроператори, турагенції, перевізники та готелі. У рамках заходу пройшли презентаційні прес-конференції туристичних регіонів різних держав, спеціалізовані семінари, які охоплюють тематики медичного, гастрономічного, пішохідного туризму та активного відпочинку. 

Місто Харків було представлено на стенді міст-побратимів та партнерів міста Брно. Стенд відвідали віце-мер міста Брно Петер Хладік, керуючий справами муніципалітету міста Брно Павло Лаутоцький та Консул-керівник Консульства України у місті Брно Іван Холостенко. Делегація Харківської міської ради під час зустрічі з представниками Муніципалітету міста Брно та Консульства України обговорила питання щодо співробітництва між Харковом та Брно у галузях освіти, туризму та IT-технологій.