Харків чекає багато туристів з Кіпру в травні

Напередодні Євро-2020, крім виїзних матчів з Польщею і Францією, національна збірна України проведе ще три товариські зустрічі. І всі три гри головна футбольна команда країни проведе вдома.

Три матчі відбудуться в трьох різних містах – Харкові, Києві та Львові. Таку інформацію озвучив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

У Харкові, зокрема, 26 травня планується матч зі збірною Кіпру. А значить приїде багато кіпрських уболівальників і футбольних фанатів з інших регіонів України.

2 червня збірна України зіграє з Північною Ірландією в Києві, а 7 червня – з Ізраїлем у Львові.

“Таким чином, ці три матчі пройдуть на Сході, в Центрі та на Заході України. Отже, вболівальники з усіх регіонів матимуть можливість зарядити своїми емоціями головну команду напередодні вирішального турніру. І взагалі, це символічно, адже футбол останнім часом – це те , що об’єднує нашу країну і дарує позитивні емоції мільйонам уболівальників”, – заявив Андрій Павелко та уточнив, що ці міста ще повинен затвердити Виконком.

Також збірна України проведе два товариські матчі на виїзді. 27 березня наша команда зіграє проти Франції, а 31 березня – проти Польщі.