Галерея «Бузок» запрошує на оригінальну виставку живопису «У вихорі пригод»

Інформаційно-виставковий центр «Бузок», що у правому крилі оперного театру, запрошує харків’ян та гостей міста на групову виставку живопису «У вихорі пригод». Тут можна поринути в атмосферу Лондона та Парижу, Венеції та старих міст Адріатики, надихнутися духом подорожей та кохання.

Виставка «У вихорі пригод» – вже не перший арт-проект творчої групи під керівництвом талановитого художника і викладача Олександра Чемоданова.

Серед учасників виставки – Ганна Кохан, Олена Середа, Оксана Бажинова і її донька, 10-річна художниця Надя Бажинова.

На виставці представлені роботи, виконані в різних жанрах і стилях. Це пейзажі, портрети, квіти, тварини, жанрові та фантастичні композиції.

Об’єднує їх одне: любов до життя і подорожей.

«Наше життя – це лиш велика пригода, подарунок, якого могло б і не бути. Давайте радіти і любити всім серцем, отримувати задоволення від кожного прожитого дня. Адже після закінчення однієї пригоди завжди починається нова. Ми хочемо поділитися прекрасними миттєвостями життя з оточуючими», – кажуть учасники виставки.  

Олена Середа – різнобічна особистість, любить подорожі, активний відпочинок, природу, спілкування з людьми. З цього черпає натхнення для своїх робіт. Головне для неї в творчості – радувати людей і запалювати в них світло мрії.

Роботи Ганни Кохан були представлені на виставках у Харкові та за кордоном, знаходяться у приватних колекціях. Основний мотив її творчості – це пошук прекрасного у простому.

«У моїх полотнах присутні нотки міфології, космосу, де я передаю свій справжній в житті інтерес до астрології і стародавніх знань», – розповідає Оксана Бажинова.

А її донька вже вдруге демонструє свої роботи в галереї «Бузок». «Зараз я знайшла для себе художній стиль поп-арт: в ньому є щось загадкове і неповторне. Мій девіз у житті: бути креативною і цікавою людиною, мати багато друзів», – каже дівчинка.

Виставка «У вихорі пригод» буде тривати у великій залі галереї «Бузок» по 28 липня включно. Вхід вільний. Радимо і вам надихнутися цими прекрасними творами.