Галерея «Мистецтво Слобожанщини» запрошує на онлайн виставку

З 7 квітня стартує онлайн виставка живопису та графіки харківської художниці Зої Пилипенко «Блага звістка».

Експозиція мала відкритися  у галереї «Мистецтво Слобожанщини» 26 березня, але у зв’язку з карантином через поширення «COVID-2019» виставка пройде онлайн. Основну частину робіт викладуть в інтернеті на Благовіщеня, 7 квітня, а решту – протягом святкового тижня.  

«Благовіщеня – велике християнське свято. Радістю від пробудження життя, своїм відчуттям краси та любові щедро ділиться у своїй творчості художниця Зоя Пилипенко. Піднесеність і разом з тим душевна простота і тепло відчуваються не тільки в образах, що нагадують ікони, але і в роботах, де не зображена людина – пейзажах та натюрмортах. Картини Зої Пилипенко – це яскраві насичені кольори, динамізм, але водночас – відчуття спокою, затишку, гармонії, яке нагадує нам про нерозривний зв’язок людини, природи і Бога. Спробувати передати благу звістку глядачам, нагадати про надії і радість, яка щороку нас неодмінно чекає – мета цієї виставки», – розповіли у галереї. 

Переглянути роботи можна буде на сторінці галереї Мистецтво Слобожанщини у Facebook та Instagram. Повторити експозицію у галереї планують наступного року. 

Зазначимо, що Зоя Пилипенко працює у Харківському художньому училищі, член Спілки художників України з 2000 року. Постійний учасник обласних і республіканських виставок. Неодноразові персональні і групові виставки проходили в Україні та за кордоном.