Фельдман Екопарк: відпочинок для всієї родини

Є під Харковом місце, в якому хоча б раз повинен побувати кожен харків’янин і гість нашого міста. Це Фельдман Екопарк. Тут на величезній облаштованій території розмістився небувалих розмірів зоопарк, лебедине озеро, зони відпочинку та вуличної їжі, дитячі майданчики, мотузкове містечко, прокат велосипедів і багато іншого. Що найприємніше: вхід сюди абсолютно безкоштовний.

Насправді Фельдман Екопарк – це багатосторонній благодійний проект, який об’єднує в собі турботу і допомогу тваринам, терапію для дітей з особливими потребами, реабілітаційну, науково-дослідницьку та освітню бази, а також дозвілля для тих, хто любить природу.

Територія Фельдман Екопарку – одне з кращих місць для яскравого активного відпочинку, а також оздоровлення харків’ян і гостей міста. Тут об’єднані різноманітні майданчики, де кожен відвідувач може знайти собі заняття до душі, розслабитися і відпочити на природі зі своїми близькими.

Цілий рік тут проводять спортивно-розважальні свята, пізнавальні екскурсії, прогулянки контактними зонами, де тваринок можна погодувати, погладити, насолодитися їх дивовижним співом і багато іншого. Також на території мультикомплексу функціонує Центр психосоціальної реабілітації, діяльність якого включає використання передових терапевтичних методик екотерапії.

У Фельдман Екопарку міститься 300 видів тварин, більшість з яких – рідкісні та зникаючі види, занесені до Червоної книги. Загальна кількість тварин тут – понад 2 тисячі!

Кого тут тільки не побачиш: і домашніх кізок, і екзотичних птахів, і смішних шимпанзе, і навіть найнебезпечніших хижаків – білого лева і амурського тигра.

На вході можна купити спеціальний корм для домашніх тварин і погодувати їх з рук в контактному зоопарку. Така розвага подобається багатьом дітям.

Щорічно Фельдман Екопарк відвідують близько 2 мільйонів гостей, серед яких велика кількість іноземців – туристи з Китаю, Ізраїлю, Туреччини, Іспанії, Швеції та багатьох інших країн. Дістатися до Екопарку, який розташований за окружною дорогою, можна або на своєму авто, або на безкоштовному автобусі Екопарку, який щодня відправляється від станцій метро «Держпром» і «Героїв праці», починаючи з 9:30 ранку. Точна адреса Фельдман Екопарку: Харківська область, Дергачівський район, селище Лісове, вул. Київське шосе, 12. Працює він щодня з 10:00 до 19:00.