Де знайти під Харковом Сахару

А ви знали, що в Харківській області є справжня пустеля? Якщо ви не можете поїхати до Єгипту, вирушайте до Кицівки і ви будете приємно здивовані.

Між Чугуївським і Печенізьким районами за невеликим селом Кицівка і сосновим бором розкинулися горбисті піски, які в народі прозвали “Кицівською пустелею”. Для наших місць цей ландшафт унікальний, крім того, він став домівкою для деяких видів тварин і комах, які в інших зонах просто не живуть, а значить, є рідкісними мешканцями нашої екосистеми.

Площа пустелі невелика, загубитися тут складно. Сюди часто приїжджають насолодитися тишею і золотистою гладдю піску, а також це місце давно облюбували фотографи і моделі.

Раніше на місці пустелі був танковий полігон, а сьогодні тут рідко можна зустріти іншу людину. Прогулюючись по мальовничих просторах і піщаних дюнах горбистих пісків, можна ще знайти танкові снаряди, які залишилися з тих часів.

Недалеко від пустелі є невелика річка і ліс, біля яких можна влаштувати пікнік і відпочити після піщаних пригод.

Доїхати з Харкова в пустелю можна менше, ніж за годину. Своїм ходом сюди можна дістатися від станції метро “Індустріальна” автобусом Печенізького напрямку до села Кицівка. Відстань від Харкова до місця призначення – близько 35 км.

Так що взувайте зручне взуття і вирушайте підкорювати харківську Сахару!